Když by jste se se mnou setkali, pravděpodobně bych vám nebyla sympatická. Když bychom spolu mluvili, určitě by vám některá má gesta vadila. Působím starším dojmem a nejsem žádná krasavice. A víte co? Je to fuk 🙂 Tady na vás působí mé sdělení a vnitřní obsah a ten věřím vám má co dát.

Moje děti mě ale vidí jinak. Podle nich jsem mladá a krásná. 🙂 Vzpomínám si, když jsem tyto řádky psala. Byla sobota, seděli jsme všichni u stolu v herně, Daniel si vybíral na počítači omalovánky k vytištění, holky poslouchaly z mobilu do uší písničky a u toho vyráběly z korálků dárek dědovi (mému tátovi) k narozeninám. (Daniel nakonec vyrobil také.) A já psala. Když jsem jim přečetla první řádky o sobě, zlobily se na mě, že lžu. Užili jsme si legraci, nicméně jak mě vidí ony jsem dopsat musela 🙂

 

 

děti vyrobily dědovi k narozeninám podložky pod hrníček
děti vyrobily dědovi k narozeninám podložky pod hrníček

 

 

Jsem žena, maminka 3 dětí, maminka samoživitelka, jsem rozvedená, jsem podnikatelka (jako že podnikám různé věci) a podnikatelka (jako že podnikám tedy dělám „byznys“). Takže podnikání a samostatná péče o 3 malé děti (podotýkám bez babiček, nemám ani jednu) mě pořádně vytěžují. A přesto….

Jsem také zakladatelka projektu MŮŽEŠ ZMĚNIT SVĚT….minimálně ten svůj! který se zrodil v momentě, kdy jsem opustila smýšlení oběti a přestala o sobě uvažovat jen jako o součásti nějakého soukolí osudu či něčeho takového. A také ve chvíli, kdy jsem se přestala hrbit, pozvedla jsem hlavu a konečně se rozhlédla.

 

 

A došlo mi, že mám ještě velký kus cesty života před sebou 
a že je hloupost být shrbená, stažená, plná strachu a nejistoty. 
A že je možná dost žen, které prožívají a prožily to stejné co já 
a je jim smutno, těžko, jsou osamělé.

 

 

A tak jsem se rozhodla vyjít ze stínu, napsala jsem knihu MŮŽEŠ ZMĚNIT SVĚT….minimálně ten svůj! která je otevřenou zpovědí o mém rozpadu manželství, o rozvodu i o porozvodové fázi nového života, i o začátcích podnikání. A jsem tu pro všechny, kteří jsou osamělí v jakékoliv fázi rozpadu vztahu nebo jsou rodičem samoživitelem. Vím, že to není žádná sranda dělat mámu i tátu.

 

 

Budu potěšena, pokud vás můj příběh povzbudí a ještě raději, 
když mi napíšete a přestanete být sami a očekávat, 
že váš svět změní někdo za vás.

 

 

Prosím, nebuďte sami, klidně mi napište,  přečtěte si knihu, zkrátka připojte se, protože spolu se to lépe táhne.

 


VÍCE O KNIZE